Ticari Buzdolabı Tamir Servisi

 

Market & Sütlük Motorları

 

Soğuk Hava Deposu Üniteleri & Motorları

 

Arayarak Fiyat Bilgisi Alın

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

Kasap Dolabı Servisi

Tezgah Dolap Servisi

Sütlük Servisi

Endüstriyel Mutfak Servis

Endüstriyel Mutfak Servisi ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz sektör ve kurumların içerisinde oteller, restaurantlar, hastaneler, catering firmaları, askeri tesislere endüstriyel mutfak servisi hizmeti sağlayan firmamız, uzman personeli, tecrübeli servisi ve teknoloji avantajlarını en üst düzeyde kullanan organizasyon yapısıyla, sektör’de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Profesyoneliz

Eminizki kurumsal ve kusursuz işçiliklerimiz ancak mesleğini düzgün ve severek yapan profesyonel bir kadro ile elde edilebilir. Endüstriyel Servisimiz bu gayretle uzun süredir sektörde faaliyet gösterirken yenilikçi ve eğitimli personelleri kadrosunda barındırmıştır. Endüstriyel Mutfak kullanıcılarına verilen hizmetin kaliteli olabilmesi için profesyonel bir ekiple çalışmanın gerekli olduğunu bizlere siz değerli müşterilerimiz öğretmiştir. Bu doğrultuda yapılan her işlemin arkasında duruyor değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl  parça garantisi veriyoruz.

Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

Endüstriyel Mutfak Servis tam da bu konuda Endüstriyel Mutfak Ekipmanları  kullanıcılarının içini rahatlatmayı başarmıştır. Endüstriyel Servisi bunu özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve de güvenilir teknik personeli ile başarmıştır.

Scroll to Top