dijitsu istanbul servisi

Dijitsu Servisi

 

İLK KURULUM VE MONTAJ YAPMAMAKTAYIZ

Satın almış olduğunuz ürünler kullanım şartlarına bağlı olarak arıza verebilmektedir. Satış esnasında ve satın aldığınız ürünler ile birlikte verilen kullanım kılavuzlarında bulunun prosedürlerin dışında kullanımlarda, ürünlerin yer değişimi sırasında yine belirtilen talimatlara uyulmaması durumunda veya zamanla parçaların aşınması durumuna bağlı olarak bu arızalar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Dijitsu, bütün elektronik cihazların periyodik bakımlarının yapılması gerektiği gibi kendi ürün gruplarında bulunan ürünlerinde periyodik bakımlarının yapılmasını belirtmektedir.

 

Servisimiz, Dijitsu marka ürün sahibi müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünlerinizin onarımı arıza durumuna bağlı olarak yerinde veya her biri alanında uzman personelimizin yer aldığı atölyemizde yapılmaktadır. Kaliteli ürün grubuna sahip olan Dijitsu marka ürünlerinizin düzenli bakımlarının yapılması onarım maliyeti yüksek arızaların çıkma oranını düşürecek ve geciktirecektir. Dijitsu marka ürünleriniz için servisimizden periyodik bakım hizmeti alabilir, olası arızaların engellemesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Dijitsu 50. İnç 127 ekran full HD LED Tv. 4. K. Lı ürün. Dahili uydu alıcılı.

Teknik Servis

Televizyonum Çalışmıyor…

Televizyonumda Ses Var Görüntü Yok…

Televizyonumda Görüntü Titriyor…

İnterneti Bağlayamıyorum…

Seste Cızırtı Var…

Dijitsu Kaliteli Televizyon & Dünyanın ilk 4K Yayın Alan Televizyonu Türkiye Temsilcisi Olarak Her Türlü Yanınızdayız…

Dijitsu, pek çok kişinin güvenilir olarak gördüğü ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Beyaz eşya konusunda profesyonel çalışmalar yapan Dijitsu özellikle buz makinası ve klima gibi ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Dijitsu markalı olan ürünler diğer tüm markaların ürünlerinde olduğu gibi zaman içerisinde arıza yapabilir. Bu tür durumlar meydana geldiği zaman Dijitsu beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmalardan destek almanız gerekmektedir.

 

Dijitsu Teknik Servisi

 

Dijitsu servisi olarak hizmet sunan firmalar sayesinde arızalar kısa süre içerisinde kalıcı olarak onarılır ve ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dijitsu TV servisi ve Dijitsu klima servisi hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli kriter ise firma güvenilirliği olmalıdır. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almayan ve güvenilir olmayan şekilde hizmet sunan firmalardan sadece uygun fiyatlı olduğu için hizmet almamalısınız.

 

Teknik Servisi Seçiminin Püf Noktaları

 

Dijitsu markalı buz makinalarında yaşadığınız sorunlar için de Dijitsu buz makinası servisi hizmeti sunan firmalara başvurabilirsiniz. Bu firmalar aynı zamanda Dijitsu süpürge servisi hizmeti de sunabilmektedir. Dijitsu markası üzerinde uzmanlaşmış olan firmaları tercih ettiğiniz zaman bu markanın üretimi ürünlerin daha yüksek performans ile çalışabilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca kullandığınız beyaz eşyaların periyodik bakım gerektirdiğini de unutmamalısınız. Dijitsu teknik servisi hizmetlerinden sadece arıza onarımı için değil, aynı zamanda düzenli bakım hizmetleri için de yararlanabilirsiniz. Dijitsu özel servisi tarafından bakımları düzenli olarak yapılan ürünleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerin daha güvenilir ve işlevsel özelliklerini sergileyebilecek şekilde çalışmasını sağlayan bu servis hizmetlerini seçerken bütçenizi ve işçilik kalitesini göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Arızalı olan ürünlerinizi de çalıştırmamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Türkiye Servis Merkezi

   Whatsapp0532 558 94 90      

        Telegram0532 558 94 90    

        Fabrika: 0850 346 3552 

        İstanbul: 0212 909 0676

Scroll to Top