Televizyon Servisi

(MÜŞTERİ HİZMETLERİ)

 Telefon0850 346 35 32

————————————————

(ATÖLYE)

 Telefon0212 909 06 76

 Telefon0212 909 10 73

———————————————–

(GSM / WHATSAPP)

 Telefon0537 834 35 56


TV
TAMİR SERVİSİ

GARANTİLİ HİZMET

Tüm Marka Ve Model Televizyonların

*Ekran Değşimi

*Ana Kart Değişimi

*Led Değişimi

Tarafımızca Servis Raporuyla Birlikte Değişmektedir…

Hızlı ve güvenilir Servis Hizmeti

Arızalı televizyonunuzu evden işyerinizden teslim alarak tamiri sonrası gene aynı adrese  teslim ediyoruz.Teslim alınan televizyonla birlikte servis formu sizlere verilerek cihaz teslim alınmakta.Servise alına televizyonun arıza tespiti yapıldıktan sonra buna bağlı olarak arıza masrafı belirlenerek televizyonun çalışır duruma getirilmesi için gerekli maliyet hesaplanarak sizlere bildirilir onay vermeniz durumunda cihazınız tamir edilir.Kesinlikle onayınız olmadan cihaz tamir edilerek oldu bittiye getirilme durumu yapılmaz. Cihaz tamir edildikten sonra en az bir iş günü teste tutularak sizlere teslim edilir

 

Parça ve işçilik Garantisi

Cihazınızın tamiri için kullanılan malzeme garantimiz altında olup yapılan işçiliğede garanti vermekteyiz.Bizim tarafımızdan  yapılan tamir cihazın aynı parçadan veya işçilikten kaynaklanan arızası halinde başka bir firma tarafından cihaza müdahale yapılmadığı takdirde ücretsiz yapılır.Değişen parça bilgisi servis formuna yazılır ve fotoğraflanır belirli bir süre sonra cihaza yapılan tamir işleminin unutulmaması açısından kayıt altına alınır.

Her marka ve Model Televizyon Tamiri yapılmaktadır

Her marka ve model televizyonun tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.Ekranı kırılmış olan her marka ve model güncel televizyonlar tarafımızdan sizlerden ücret mukabilinde alınabilmektedir.

Hayatınızın belkide büyük bir bölümünde size refakat eden televizyonunuz mu bozuldu?

En kısa süre içerisinde ve kaliteli hizmet sunan servisimiz 2006 yıiından itibaren hizmetizde…..

Her türlü arıza profesyonel ekibiz tarafından  tamir edilir. Hatta buna son zamanlarda karşımıza çıkan panel arızalarıda dahildir. Panel arızalarının giderilmesinde %100 oranında başarı ile çalışmaktayız. Tüm semtlere  vermiş olduğu hizmetlerde kalıcı ve hızlı çözümleri sunmaktayız. Son yıllarda gelişen teknoloji ile her evde artık mevcut olan LED ve LCD TV lerin sık olarak görülen arızaları firmamız tarafından en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır. PLAZMA TAMİRİ çok eski bir toknoloji olduğu için tamiri mümkün değildir. Ekibimiz LCD EKRAN TAMİRİ için İstanbul avrupanın tüm bölgelerine servis araçları ile hizmet vermektedir. LCD TELEVİZYON TAMİRİ konusunda deneyimli ve tekniker, teknisyen, stajyer ve tüm personelimiz ile kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. LCD EKRAN DEĞİŞİMİ maliyeti oldukça yüksek olduğu için servisimiz tarafından önerilmemektedir.

televizyon tamircisi

(MÜŞTERİ HİZMETLERİ)

 Telefon0850 346 35 32

————————————————

(ATÖLYE)

 Telefon0212 909 06 76

 Telefon0212 909 10 73

———————————————–

(GSM / WHATSAPP)

 Telefon0537 834 35 56

FİYATİNEOLUR.COM

                                                                   

TELEVİZYON Servisi

2006 dan bu yana

 

 

 

 

Scroll to Top