Klima Gaz Dolumu

İstanbul’un tamamında, tüm ilçe ve mahallelerin de haftanın 7 günü Yerinde Klima Gaz Dolumu hizmeti sunmaktadır. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası aynı gün servis imkanı ile sizlerle. Klima Gaz Dolumu Fiyatları için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Model ve markaya göre farklılık göstermektedir. Duvar Tipi Split Klima Gaz Dolumu için en klima gazlarını en kaliteli markaları seçiyoruz ve maksimum performansı hedefliyoruz. Endüstriyel Klima ve Salon Tipi Klima Gaz Dolumu için detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı gün verdiğiniz adrese gelerek gaz dolum işleminizi 2 yıl garantili şekilde yapıyoruz.

Klima Gaz Dolumu Fiyatları marka ve modele göre değişmektedir. Duvar tipi klimalarda ücret daha düşük olurken salon tipi veya BTU yüksek cihazlar da gaz dolum ücreti daha fazla olacaktır. Ortalama 40 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Doldurulan gazın miktarına göre fiyat değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için bizi arayabilir ve adresinize randevu talep edebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

En iyi marka klima gazları ile duvar tipi, salon tipi, endüstriyel olmak üzere tüm klimalara 2 yıl garantili şekilde gaz dolumu yapılmaktadır.

Buzdolabı Motoru

Klima Servisi mi arıyorsun ?