[tmc_custom_heading heading=”Genel Sorular”]

Tamir, Bakım veya Montaj hizmeti aldığınız taktirde SERVİS ÜCRETİ ALMIYORUZ. Fakat arıza tespiti sonucu hizmet almak istemez iseniz, bulunduğunuz konuma göre 10 TL – 40 TL arası servis ücreti alınmaktadır. Bulunduğunuz konuma göre servis ücretleri değişkenlik gösterebilir. Bayram, özel gün ve benzeri durumlar da “kampanyalar” sayfamızı takip ederek ücretsiz arıza tespit hizmeti alabilirsiniz. Güncel bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul İyi Klima Servisi olarak yapılan tüm tamir, montaj ve bakım işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Herhangi bir problemde ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen klima markalarının neredeyse tamamına hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

16 adet gezici klima servis aracımız İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasının tamamında haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Kısacası tüm İstanbul hizmet alanımız içerisindedir. Mevcut 4 atölye, 4 tamirhane ve 2 müşteri karşılama ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Duvar tipi, salon tipi, endüstriyel gibi tüm klima çeşitlerinde %100 garantili 2 yıl servis hizmetimiz mevcuttur. 15 yıldır işimiz sadece klima, bu yüzden çok profesyonel bir ekibe sahibiz.  Yılların birikimi ve tecrübesi ile size bir telefon kadar yakınız.

[tmc_custom_heading heading=”Klima Hakkında Sorular”]

Bunun bir çok sebebi olabilir fakat öncelikle klima filtresi kontrol edilmelidir. Filtreler tıkandığı için sirkülasyon yapılamamaktadır. Filtre değişimi veya temizliği durumu çözebilir. Bunun dışında bazı klimaların drenaja bağlı su gider borusu, tuvalet gibi yerlere verildiği için belirli bir süre sonra kokuya sebep olabilir. Başlıca bu iki sebebi kontrol edip çözüm üretemezseniz bizi arayabilir ve uygun fiyata profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Öncelikli sebebi klima montajı etkisini kaybediyor olabilir. Yani, dış ünite sesi veya titreşim kaynaklı klimanın sesli çalışmasını sağlar. Bunlar dışında klima motoru kontrol edilmelidir. Kesin arıza bilgisi için servis kaydı oluşturabilir ve gün içerisin de hizmet alabilirsiniz.

Klima bakımı her ne kadar önemsiz gibi görünse de mikrop ve bakteri üreterek sağlığınızı tehlike altına almaktadır. Filtre değişimi, klima temizliği, iç ve dış ünite bakımı gibi tüm işlemler eksiksiz olarak yılda 1 defa ve çocuklu aileler için yılda 2 defa klima bakımı ve temizliği yapılmalıdır.

Klima gaz dolumu fiyatları, klimanın modeline, BTU değerine ve en önemlisi mevcut gazın ölçülmesi ile belirlenir. Minimum 60 TL’den başlayıp 400 TL’ye kadar çıkmaktadır. Örneğin; duvar tipi (Split Klimalar) 100 – 250 TL arasında tamamen doldurulmaktadır ama mevcut gaz varsa bu fiyat daha da düşecektir.

Özel bir durum olmadığı sürece (parça temini vs), Klima tamiri, Klima bakımı, Klima montajı ve Klima gaz dolum işlemleri aynı gün içerisin de tamamlanmaktadır. Yapılan tüm işlemlerimiz 2 yıl garantilidir.

Aklına takılan soru mu var ?

Hemen bize yaz

[contact-form-7 id=”320″]
Scroll to Top